Noteikumi

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA Latvis Dara Reģ.nr. 40203264559 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, maksājums kartes vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pēc pasūtījuma veiksmīgas apmaksas klients saņem apstiprinājuma e-pastu. 

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 5 darba dienu laikā, atsevišķos gadījumos 14 dienu laikā(ja prece pasūtīšanas brīdī nav pieejama noliktavā),  kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Saņemšana veikalā Latvis Dara Klintaines pagastā, Aizkraukles novadā, LV-5129, maiznīcas Liepkalni teritorijā- bezmaksas

Omniva - 4 € Piegāde Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

DPD  - 4€

Latvijas Pasts - 6 EUR

Piegādes veidu klients izvēlas noformējot pasūtījumu. 


Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz uzņemums e-pasta adresi latvisdara@gmail.com, preces atgriešanas adrese: veikals Latvis Dara Klintaines pagastā, Aizkraukles novadā, LV-5129, maiznīcas Liepkalni teritorijā vai  izmantojot pasta, pakomātu, kurjeru starpniecību, par to iepriekš informējot Pārdevēju. .  Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Preces atgriešana iespējama arī fiziskajā veikalā Latvis Dara, Klintaines pagastā, Aizkraukles novadā, LV-5129, maiznīcas Liepkalni teritorijā.naudu Pircējam par atgriezto preci, Pārdevējs pārskaita Pircējam uz bankas kontu, no kur veikts pirkums ne vēlāk kā  2 dienu laikā pēc preces saņemšanas, ja prece atgriezta bez bojājumiem, lietojuma pazīmēm, stāvoklī kāds tas bijis nosūtīšanas brīdī Pircējam. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pasūtījums atcelšanas noteikumi

Pircējam ir tiesības pārdomāt un uzreiz atcelt pasūtījumu, informējot Pārdevēju par pasūtījuma atcelšanu Pārdevēja darba laikā piezvanot uz tālruni: 25696363 vai nosūtot atteikumu uz mājaslapā
norādīto e-pastu: latvisdara@gmail.com vēl pirms pasūtījuma apstrādes

Preču apmaiņa

Iegādāto preci var apmainīt pret identisko tikai citā izmērā vai krāsā, ja precei ir saglabātas oriģinālās etiķetes un iepakojums. Preces apmaiņa var tikt veikta tikai klātienē veikalā Latvis Dara Klintaines pagastā, Pļaviņu novadā, LV-5129, maiznīcas Liepkalni teritorijā, ne vēlāk kā 14 kalendārās dienas pēc preces saņemšanas.  Ja apmaiņa nav iespējama uzreiz, var pārdevējam ir tiesības apmaiņu veikt 7 darba dienu laikā. 

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Strīdu risināšanas noteikumi

Strīdi par saistību izpildi tiek risināti sarunu ceļā. PIRCĒJIEM, kuri uzskatāmi par patērētājiem normatīvo aktu izpratnē ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktā kārtībā alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot PĀRDEVĒJAM rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

1. Vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
2. Iesnieguma iesniegšanas datumu
3. Strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem: